مجوز ها

مجموعه فروشگاه های نیومان با دارا بودن نمایندگی بیش از ۳۰ برند معتبر ایرانی و خارجی در سطح استان البرز و تهران از سال ۱۳۸۹ در حال ارائه خدمات مشاوره و فروش محصولات لوازم خانگی به شما مشتریان عزیز در سراسر ایران بوده است. با توجه به رشد روز افزون نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی در جامعه، مجموعه نیومان به جهت افزایش رفاه حال شما مشتریان عزیز تصمیم به دیجیتالیزه کردن روند ارائه خدمات و فروش محصولات خود کرده است. کاربران محترم از این پس می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی نیومان با آدرس www.newmun.com اقدام به ثبت سفارشات خود نموده و با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

برای مشاهده مجوز اینماد کلیک نمایید

 

 

همواره یکی از اولویت‌های نیومان، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای نیومان بسیار مهم است که هزاران کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. نیومان از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مجموعه نیومان در سال ۱۳۹۸ تصمیم به تبدیل فروشگاه آنلاین خود به مارکت پلیس نمود، بر همین اساس دیگر فروشندگان نیز می توانند با رعایت قوانین رویه های فروش و ارائه خدمات نیومان اقدام به ثبت نام در این سیستم نموده و با کمک بستر ایجاد شده توسط نیومان محصولات خود را به فروش برسانند.

کاربران گرامی همواره می توانند با شماره تماس 02633539283 با کارشناسان ما در ارتباط باشند.